خرید انواع لمینت متحرک دندان با بهترین قیمت (تکی و عمده )

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در دزفول ⚖️【سال1402】 ✔️

فهرست مطالب


خانه و زمین از دیرباز به عنوان مهم ترین اموال و دارایی های افراد و سازمان ها به شمار می آمده است. گاهی ممکن است افراد در معاملات ملکی و یا تصرف بر ملک مورد نظر با برخی از اختلافات جدی رو به رو شوند که همین مسئله باعث می شود تا بسیاری برای حل مشکلات عمیق خود در زمینه حقوق ملکی با یک وکیل ارتباط گرفته و پرونده را به محاکم قضایی ارجاع می دهند. در چنین شرایطی فرد تنها در صورتی می تواند به پیروزی های چشمگیری دست پیدا کند که پیش از آن اطلاعات دقیقی درباره حقوق املاک به دست آورده و راه های عبور از مشکلات را نیز به طور دقیق بداند. یک وکیل متخصص در زمینه املاک و مستقلات می تواند با ارائه مشاوره حقوقی و قبول وکالت کمک شایانی به شما داشته باشد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در دزفول آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در دزفول

بهترین وکیل ملکی در دزفول کیست؟

پیش از هر گونه تصمیم برای معاملات ملکی، رهن، اجاره، تصرف، فروش سرقفلی، خلع ید و موارد دیگر لازم است نظر بهترین وکیل ملکی در دزفول را جویا شوید. مشورت با وکیل باعث می شود تا شما گام های محکم تری را برای رسیدن به پیروزی بردارید و اجازه ندهید در این راه با صدمات احتمالی رو به رو شوید. نکته ای که لازم است در این خصوص به آن اشاره داشته باشیم این است که تصمیمات غلط در خصوص اختلافات ملکی می تواند تاوان بزرگی را برای فرد به همراه داشته باشد.

در واقع برترین وکیل ملکی در دزفول همان وکیل پایه یک دادگستری است که در طی سال های متمادی تصمیم گرفته با قبول پرونده های مربوط به املاک، این شاخه از حقوق را به صورت تخصصی دنبال نماید. در چنین شرایطی شما را مراجعه به وکیل ملکی خوب در دزفول می توانید احتمال کسب موفقیت خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید و راهکارهای مطلوب تری را از وکیل مورد نظر دریافت نمایید. وکیل مورد نظر دارای تمامی مهارت و ویژگی های لازم برای تامین اهداف موکل و جلب رضایت های وی است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملکی در دزفول را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای ملکی در دزفول را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

راضیه برازش

راضیه برازش وکیل ملکی در دزفول

سرکار خانم راضیه برازش از وکلای با سابقه پایه یک دادگستری هستند. ایشان درامور دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده فعالیت می کنند. این وکیل توانا به دلیل دانش حقوقی بالا و تبحر در حل پرونده های ملکی زبانزد است. برای رزرو وقت می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: دزفول، خیابان امام شمالی، نبش کوچه لب خندق

تلفن تماس: ۰۹۱۶۷۶۸۲۴۹۵

علی تختایی

علی تختایی وکیل ملکی در دزفول

جناب آقای علی تختایی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری می باشند. دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق می باشند. همچنین ایشان در زمینه های کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت می کنند. این وکیل یکی از بهترین وکلای ملکی موفق می باشد، زیرا پرونده های بسیاری را به خوبی حل کرده است.

آدرس دفتر: دزفول، تقاطع آفرینش، شریعتی، جنب بانک پاسارگاد، طبقه سوم، واحد ۹

تلفن تماس: ۰۹۱۶۶۴۲۳۶۵۱

زهره جوکار

زهره جوکار وکیل ملکی در دزفول

سرکار خانم زهره جوکار وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان سال های زیادی در حوزه ی دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری و خانواده فعالیت می کنند. در طول سابقه وکالتش پرونده های ملکی زیادی را به سرانجام رسانده است. همچنین با ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری به موکلین شان کمک می کنند.

آدرس دفتر: دزفول، خیابان طالقانی، نبش خیابان حافظ، پلاک ۶۰۰

تلفن تماس: ۰۹۱۶۳۴۱۰۰۷۹

علی جولازاده

علی جولازاده وکیل ملکی در دزفول

جناب آقای علی جولازاده وکیل موفق پایه یک دادگستری هستند. در زمینه دعاوی کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت دارند. ایشان در تمامی زمینه ها وکالت و مشاوره انجام می دهد، ولی در حوزه ملکی سابقه بسیار خوبی داشته است. برای رزرو وقت می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: دزفول، خیابان شریعتی، روبروی بانک رفاه کارگران، کوچه جنب بانک تجارت، ساختمان آنیشا، طبقه همکف

تلفن تماس: ۰۹۱۶۶۴۴۵۶۷۳

محسن دهدار

محسن دهدار وکیل ملکی در دزفول

جناب آقای محسن دهدار بهترین وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان در تمامی زمینه های ملکی، کیفری، حقوقی و خانواده فعالیت دارند. ایشان به صورت تخصصی در حوزه ملکی پرونده قبول کرده و مشاورات تخصصی به موکلین ارائه می دهد.

آدرس دفتر: دزفول، خیابان شریعتی، بین خیابان امام خمینی و پل جدید

تلفن تماس: ۰۹۱۶۱۴۱۸۰۰۷


وکیل ملکی دزفول چه کمکی به موکل خود خواهد کرد؟

تنظیم شکواییه و یا دادخواست: در واقع اگر پرونده پیچیده ای را در اختیار دارید لازم است با مراجعه به بهترین وکیل ملکی در دزفول از جدی تر شدن اختلافات جلوگیری کرده و حقوق خود را به صورت دقیق مطالبه نمایید. باید این نکته را ذکر نماییم که اقامه دعوای حقوقی و کیفری در دادگاه با تنظیم دادخواست و شکواییه صورت می پذیرد. تنظیم متون حقوقی اعم از شکواییه و دادخواست در زمینه دعاوی ملکی می بایست با دانش حقوقی کافی و مهارت های لازم صورت بگیرد. وکیل در انجام این کار تبحر بابالیی دارد.

ارائه مشاوره حقوقی به موکل: یکی دیگر از خدمات حقوقی که می تواند از سوی وکیل به موکل ارائه شود، مشاوره حقوقی می باشد. در جلسات مشاوره حقوقی به سادگی می توانید سوالات خود را از وکیل مورد نظر پرسیده و برای آن ها راهکارهای مناسبی را دریافت کنید. دقت داشته باشید که با مشاوره حقوقی می توانید از حقوق قانونی خود آگاهی پیدا کرده و جلوی پایمال شدن آن ها را بگیرید. از سوی دیگر مشاوره حقوقی باعث می شود تا از هر گونه تصمیم عجولانه و احساسی به دور باشید و درست تصمیم بگیرید.

تشریح مباحث حقوقی برای موکل: یکی دیگر از کمک هایی که بهترین وکیل ملکی در دزفول می تواند به موکل خود داشته باشد، تشریح پیچیده ترین مباحث حقوقی برای موکل است. او با زبانی ساده و قابل فهم این موضوعات را برای موکل تشریح نموده و به او کمک خواهد کرد تا با حقوق قانونی اش در دعاوی ملکی آشنا شود. دقت داشته باشید که برای درک درست از مواد قانونی لازم است در این زمینه تحصیل کرده باشید. وکیل به شما کمک خواهد کرد تا درک بهتری از پرونده خود داشته باشید.

دفاع از پرونده در دادگاه: این نکته را در نظر داشته باشید که همواره برای حضور در دادگاه لازم است دانش حقوقی و تجربیات بالایی را در اختیار داشته باشید. در نظر بگیرید که دادگاه تکلیف بسبیاری از مسائل را روشن خواهد کرد و اگر نتوانید دفاع موثری از خود داشته باشید به طور قطع از تامین حقوق قانونی خود عقب خواهید ماند و چه بسا با خسارت های مالی بسیاری نیز رو به رو شوید. یک وکیل کاربلد و توانا می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

بهترین وکیل ملکی در دزفول

لزوم توجه به تخصص و سابقه وکیل ملکی دزفول

یکی از مهم ترین مواردی که لازم است در انتخاب بهترین وکیل ملکی در دزفول به آن توجه داشته باشید، تخصص وی است. در نظر بگیرید که بدون در نظر گرفتن این معیار مهم هرگز نخواهید توانست که به مهم ترین خواسته های خود دست پیدا کنید. علم حقوق و گستردگی مربوط به آن باعث شده تا تمامی وکلا نتوانند در همه بخش های مربوط به آن به تخصص های لازم دست پیدا کنند. هر یک از وکلا در یکی از زیر شاخه های مربوط به حقوق متخصص شده و لازم است در همان حوزه از او کمک بگیریم.

در صورتی که قصد دارید برای رسیدگی به پرونده های ملکی یک وکیل مجرب و خبره را به خدمت بگیرید لازم است از میان گزینه های موجود به سراغ حقوقدانی بروید که به صورت تخصصی در طی سال های متمادی در خصوص حقوق املاک فعالیت کرده است. این مسئله به شما کمک خواهد کرد تا با سهولت بیشتری به اهداف تعیین شده دست پیدا کنید. چرا که احاطه و تسلط این وکلا بر روی قوانین و مقررات مربوطه بسیار بالا است و می توانند به شیوه مطلوب تری پرونده را اداره کنند.

در نظر داشته باشید که احتمال کسب پیروزی با بهترین وکیل ملکی در دزفول افزایش پیدا می کند و به همین دلیل است که رضایت موکل به طور قطع جلب خواهد شد. این موضوع را نیز می بایست در نظر بگیرید که تخصص یک وکیل ممکن است به دو شیوه شکل بگیرد. در روش اول ممکن است فرد تمایل بالایی به قبول پرونده در زمینه املاک داشته و با قبول پرونده های متعدد در طول سال ها به تخصص رسیده باشد. در روش دوم نیز ممکن است تخصص وکیل ناشی از تحصیل وی در رشته مربوطه باشد.

یکی دیگر از معیارهایی که باید در استخدام و اعطای وکالت به وکیل مورد بررسی قرار بگیرد میزان سابقه حقوقدان است. با توجه به سابقه وکیل می توانید به این نکته پی ببرید که میزان تجربیات او در چه سطحی است. البته این موضوع را هرگز فراموش نکنید که میزان سابقه وکلای مسن تر اللزاما بیشتر از وکلای جوان نیست. چرا که ممکن است وکیلی دیر وارد شغل وکالت شده باشد و به همین سبب در عین مسن بودن، تجربه کمی در رسیدگی به پرونده های ملکی از خود به جای بگذارد.

بهترین وکیل ملکی در دزفول

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل ملکی در دزفول آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن در صورت نیاز به وکلای شاخص دست پیدا کنید. در ادامه به مهم ترین کمک های وکیل به موکل اشاره داشتیم و پس از آن اهمیت تخصص و سابقه وکیل گوشزد شد. اکنون از شما می خواهیم که تجربیات و نظرات خود را با ما در سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید.

نوشته لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در دزفول ⚖️【سال1402】 ✔️ اولین بار در برترین وکلا. پدیدار شد.

#لیست #تا #از #بهترین #وکیل #ملکی #در #دزفولسال1402لینک منبع

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
ورود / عضویت
یک کد تأیید به شماره همراه شما پیامک خواهد شد
ارسال مجدد رمز عبور یکبار مصرف(00:60)