حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

خبرخوان اتوماتیک تی شین
0
سبد خرید خالی است.

قالب های رایگان پست اینستاگرام برای برند شما

دستبند نجات 5کاره کد 6027

 

ترکیبی از پلاستیک، آلومینیوم، استیل ضد زنگ و بند پاراکورد
مناسب کوهنوردی و طبیعت گردی
این دستبند در کوه و طبیعت کاربردهای بی شماری دارد و می تواند در موارد متعدد جان فرد را نجات دهد.
دارای : چاقو .قطب نما. آتش زنه. طناب . سوت نجات
ارسال رنگ دستبند بصورت رندوم
💸 قیمت : 198 تومان
🛒خرید کن … تحویل بگیر….بعد پرداخت کن
❗️سه روز گارانتی تعویض
❗️ارسال به کل کشور

 

خرید پیامکی:ارسال کد 01381183 به شماره ی1000100073

لینک خرید این محصول

لینک خرید سریع

 
 

 

 

۲۰۰ میلیون حساب تجاری امروز در پلتفرم، بسیار مهم است که برای ایجاد طراحی خوب وقت بگذارید. و پست های متفکر اینستاگرام برای برجسته شدن. برای جذب فالوورهای وفادار و موفقیت در برنامه، در درازمدت، باید یک طرح طراحی استراتژیک در اینستاگرام کسب و کار خود اعمال کنید.

Business Owner Using Instagram Post Template To Make A Branded And Cohesive Instagram Page With Ease

با این حال، ایجاد یک فید اینستاگرام تمیز و منسجم نیازمند مهارت‌های طراحی و تعهد زمانی است که ممکن است فاقد آن باشید، و با الگوریتمی که به نفع برندهایی که حداقل یک بار در روز پست می‌کنند، این می‌تواند بر استرس شما بیفزاید.

اگر اینطور است، شما خوش شانس هستید – در این پست ما در مورد نحوه ایجاد قالب های از پیش ساخته شده پست اینستاگرام بحث خواهیم کرد تا ذخیره ای آماده داشته باشید. به‌علاوه، با اطمینان از استفاده از الگوهای یکسان برای پست‌های مختلف، زمان آسان‌تری برای ایجاد یک فید منسجم و زیبایی‌شناختی خواهید داشت.

Access Now: 22 Free Business Instagram Templates

الگوهای پست اینستاگرام

قالب‌های اینستاگرام را می‌توان برای اهداف مختلف مورد استفاده قرار داد، و ما لیستی از خودمان داریم که می‌توانید ایده‌ها را ایده‌گیری کنید و به صورت رایگان سفارشی کنید.

قالب های رایگان پست اینستاگرام برای برند شما - خبرخوان تی شین

۲۲ قالب رایگان پست اینستاگرام

قالب های قابل تنظیم برای پست ها، نقل قول ها و استوری های اینستاگرام.

 • <استفاده از href="#check-circle"/>
  ۱۴ قالب پست
 • <استفاده از href="#check-circle"/>
  ۸ قالب داستان
 • <استفاده از href="#check-circle"/>
  ۹ الگوی نقل قول


بیشتر بدانید
<استفاده از href="#external-link"/>

  دانلود رایگان

  همه فیلدها الزامی است.

  قالب های رایگان پست اینستاگرام برای برند شما - خبرخوان تی شین

  همه چیز آماده است!

  برای دسترسی به این منبع در هر زمانی روی این پیوند کلیک کنید.

  قالب پانل

  Instagrampost_6

  این الگو را به صورت رایگان بارگیری کنید

  برای کسانی که سعی در انتشار این خبر در یک پنل مجازی یا حضوری آینده دارند، می‌توانند با استفاده از الگوی پانل ما آن را تبلیغ کنند.

  با افزودن عکس‌های نمایه بلندگوها و نام‌های کاربری، آن را سفارشی کنید تا تبلیغات ایجاد کنید و به دنبال‌کنندگان این فرصت را بدهید که ایده‌ای از آنچه می‌توانند منتظر آن باشند، پیدا کنند.

  چیزی که ما دوست داریم: فالوورهای شما مجبور نیستند برای اطلاعات پانل به شما پیامک ارسال کنند، زیرا مثال ارائه شده در الگو تمام زمینه های لازم را برای شما فراهم می کند. آنها برای شرکت برنامه ریزی کنند.

  الگوی نقل قول

  Instagram Post Templates: Quote Template Example

  این الگو را به صورت رایگان بارگیری کنید

  گاهی اوقات می خواهید با الگوریتم، و پست کردن مداوم با استفاده از نقل قول ها در بین اعلامیه ها می تواند به حفظ این موضوع کمک کند که کسب و کارهای مرتبط باید رعایت شوند. دیده شده است.

  از اعضای تیم هوشمند مصاحبه کنید، یا حتی از نقل قول های الهام بخش استفاده کنید دنبال کنندگان شما از دیدن فید خود لذت می برند.

  آنچه ما دوست داریم: تطبیق پذیری این الگو به شما امکان می دهد تصویر پس زمینه را متناسب با لحن نقل قولی که به اشتراک می گذارید تغییر دهید.

  الگوی اعلامیه فروش

  Instagram Post Templates: Sales Announcement Template Example

  این الگو را به صورت رایگان بارگیری کنید

  من شما را نمی‌دانم، اما وقتی آگهی فروش را می‌بینم هیجان‌زده می‌شوم تا آنچه را که در دسترس است بررسی کنم.

  وقتی به دنبال فروش موجودی موجود هستید یا پیشنهاد فصلی را به اشتراک می گذارید، این الگوی اعلان فروش مستقیماً به نقطه ای برای جلب توجه می رسد. تصویر پس‌زمینه را متناسب با موقعیت تغییر دهید و این پست را ظرف چند دقیقه آماده خواهید کرد.

  چیزی که ما دوست داریم: این الگو درهم و برهم نیست. کسانی که از قبل طرفدار محصول شما هستند، می خواهند به سایت شما بروند تا از این فرصت استفاده کنند.

  الگوی راهنمایی سریع

  Instagram Post Templates: Quick Tip Template Example

  این الگو را به صورت رایگان بارگیری کنید

  گاهی اوقات ممکن است دنبال کنندگان شما به مشاوره نیاز داشته باشند، در اینجاست که الگوی راهنمایی سریع ما می تواند این نیاز را برآورده کند.

  اگر به حرفه ای ها یا علاقه مندان نوظهور غذا می دهید، می توانید به آنها کمک کنید تا در مهارتی که می خواهند توسعه دهند مهارت بیشتری پیدا کنند. تصویر را تغییر دهید تا نکته انتخابی شما را منعکس کند و آن را با دنبال کنندگان خود به اشتراک بگذارید.

  چیزی که ما دوست داریم: اگرچه این یک الگوی ساده است، اما راه آسانی برای تعامل با دنبال‌کنندگان در بین کمپین‌ها است و اگر می‌خواهید بیشترین استفاده را ببرید از آن، نظر دهندگان را تشویق کنید تا نکات یا توصیه های خود را که مفید می دانند نیز به اشتراک بگذارند.

  ما در حال استخدام الگو هستیم

  Instagrampost_4

  این الگو را به صورت رایگان بارگیری کنید

  بله، شما فقط می‌توانید فرصت‌های شغلی را در وب‌سایت‌هایی مانند LinkedIn پست کنید، اما می‌توانید دقیقاً به کسانی که به دنبال آن هستید در کانال‌های رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام نیز برسید.

  این الگو را برای نمایش انواع موقعیت‌هایی که باز کرده‌اید یا برای موقعیت خاصی که می‌توانید در توضیحات پست خود گسترش دهید، سفارشی کنید.

  چیزی که ما دوست داریم: با استفاده از این الگو و با استفاده از post-boost برای هدف قرار دادن بهتر شخصیت مورد نظر.

  الگوی پیشنهاد

  Instagram Post Templates: Offer Tempalte Example For How-To Guide

  این الگو را به صورت رایگان بارگیری کنید

  چیزهایی مانند کتاب‌های الکترونیکی یا راهنماها را با استفاده از الگوی پیشنهاد ما تبلیغ کنید.

  با دادن نگاهی اجمالی به پیشنهادات جدیدتر خود به دنبال‌کنندگان، می‌توانید از توضیحات پست برای ارائه call to action و انواع مختلف منابع را دانلود کنید. آن را سفارشی کنید تا طرح رنگ و پیشنهادات برند شما را منعکس کند.

  چیزی که ما دوست داریم: این الگوی شیک مقدار مناسبی از رویکرد حرفه‌ای و مینیمالیستی است که بینندگان می‌خواهند آن را بررسی کنند، برخلاف اعلان‌های طولانی با متن بیش از حد در تصاویر.

  الگوی محصول جدید

  Instagram Post Templates: New Product Template Example For Chatbotاین الگو را به صورت رایگان بارگیری کنید

  وقتی برای راه‌اندازی یک محصول جدید آماده هستید، باید مخاطبان هدف خود را دقیقاً در همان جایی که در اینستاگرام هستند ملاقات کنید.

  با استفاده از الگوی محصول جدید ما، می‌توانید به دنبال‌کنندگان خود ایده‌ای نسبت به آنچه می‌توانند با این نوآوری جدید انتظار داشته باشند، بدهید. همچنین می توانید تصاویر را تغییر دهید تا راه حل محصول را منعکس کند.

  چیزی که ما دوست داریم: بدون استفاده از کلمات، فالوورهای شما می توانند ایده واضح تری از آنچه محصول جدید شما در صورت خرید محصول جدید شما می تواند برای آنها انجام دهد، داشته باشند.< /p>

  بررسی الگو

  Instagrampost_2

  این الگو را به صورت رایگان بارگیری کنید

  چه داخلی و چه خارجی، به اشتراک گذاشتن نظرات مثبت درباره برند یا محصول شما می تواند راهی عالی برای مشروعیت بخشیدن به کسب و کار شما باشد.

  از الگوی بررسی ما برای به اشتراک گذاشتن تجربیات مثبتی که مشتریان یا کارمندان شما از کسب و کار شما داشته اند استفاده کنید، این می تواند مشتریان و استعدادها را به شرکت جذب کند.

  چیزی که ما دوست داریم: اشتراک گذاری نظرات می تواند به اعتماد مشتریان کمک کند و افزودن پست هایی مانند این به نمایه شما می تواند به این روند کمک کند.

  الگوی پادکست

  Instagrampost_5

  این الگو را به صورت رایگان بارگیری کنید

  پادکست ها در حال افزایش هستند، بنابراین برای کمک به اطلاع رسانی، باید در اینستاگرام خود تبلیغ کنید.

  این الگوی ساده راهی عالی برای اعلام ایجاد پادکست شماست. می‌توانید از توضیحات پست استفاده کنید تا به دنبال‌کنندگان خود ایده‌ای در مورد آینده‌تان بدهید و آنها را تشویق کنید که این خبر را منتشر کنند.

  چیزی که ما دوست داریم: در صورت انتخاب یا قاب کردن آن به عنوان غافلگیر کننده، می توانید نوع پادکست را در تصویر تشخیص دهید. امکانات بی پایان هستند.

  اینها تنها قالب‌های موجود در پیشنهاد ما نیستند، بنابراین بسته را دانلود کنید تا ایده‌های بیشتری را برای پست‌های آینده خود مطرح کنید.

  قالب های رایگان پست اینستاگرام برای برند شما - خبرخوان تی شین

  ۲۲ قالب رایگان پست اینستاگرام

  قالب های قابل تنظیم برای پست ها، نقل قول ها و استوری های اینستاگرام.

  • <استفاده از href="#check-circle"/>
   ۱۴ قالب پست
  • <استفاده از href="#check-circle"/>
   ۸ قالب داستان
  • <استفاده از href="#check-circle"/>
   ۹ الگوی نقل قول


  بیشتر بدانید
  <استفاده از href="#external-link"/>

   دانلود رایگان

   همه فیلدها الزامی است.

   قالب های رایگان پست اینستاگرام برای برند شما - خبرخوان تی شین

   همه چیز آماده است!

   برای دسترسی به این منبع در هر زمانی روی این پیوند کلیک کنید.

   ۱. دانلود قالب های پست اینستاگرام.

   اجازه دهید با آن روبرو شویم – شما همیشه وقت، منابع یا پرسنل برای طراحی پست های قابل توجه اینستاگرام ندارید. به همین دلیل است که توصیه می کنیم از < یک rel="noopener" target="_blank" href="https://offers.hubspot.com/instagram-templates-for-business?hubs_post-cta-inline">الگوهای پست اینستاگرام برای تجارت که شما می تواند از آن بسازد و سفارشی کند.

   در اینجا چند گزینه برای ایجاد و ذخیره الگوهای پست اینستاگرام وجود دارد، بنابراین می‌توانید هر زمان که آماده انتشار هستید، پست‌های خیره‌کننده داشته باشید.

   Instagrampost_1

   منبع ویژه: ۲۲ قالب رایگان پست اینستاگرام برای تجارت

   برای شروع به قالب نیاز دارید؟ قالب‌های رایگان پست اینستاگرام HubSpot را هم برای پست‌های سنتی و هم برای استوری‌ها دانلود کنید، که می‌توانید آن‌ها را مطابق با نام تجاری خود تنظیم کنید. می‌توانید هر قسمت از الگو را تغییر دهید – تصویر، کپی، و عناصر طراحی – تا مطمئن شوید که پست‌هایی را منتشر می‌کنید تا رشد کنید و تعداد دنبال‌کنندگان خود را جذب کنید.

   ۲. قالب پست خود را انتخاب کنید.

   در حالی که پست‌های سنتی اینستاگرام در تایم لاین دائمی شما ماندگارتر هستند و اجازه نظرات و لایک‌ها را می‌دهند، نباید قدرت استوری‌های اینستاگرام را دست کم بگیرید، که می‌توان از آن برای نیازها و موقعیت‌های فوری‌تر استفاده کرد.

   در واقع، ۵۰۰ میلیون حساب روزانه از ویژگی استوری اینستاگرام استفاده می کنند. بنابراین، هنگامی که پست خود را ایجاد می کنید، از خود بپرسید که آیا انتشار آن به عنوان یک داستان یا به عنوان یک پست سنتی ضروری است.

   ۳. یک تصویر را انتخاب کنید.

   شاید به این نتیجه رسیده باشید که پست شما نیازی به عکس ندارد و پوشش متن روی پس‌زمینه تک رنگ برای شما مناسب باشد. اگر اینطور است، به مرحله بعدی بروید.

   اگر تصمیم گرفته‌اید که می‌خواهید از یک عکس استفاده کنید – به‌ویژه اگر می‌خواهید از آن به عنوان پس‌زمینه همپوشانی متن استفاده کنید – چند گزینه دارید.

   • با تلفن خود یا با دوربین عکس بگیرید. نیازی نیست برای پست های اینستاگرام خود یک عکاس حرفه ای باشید – در اینجا می توانید یاد بگیرید که چگونه با گوشی خود عکس های عالی بگیرید .
   • از یک عکس از فایل های شرکت خود استفاده کنید. اگر نیاز به استفاده از عکس‌های تیمی یا عکاسی محصول دارید، این کار به خوبی کار می‌کند.
   • از یک عکس استوک که مربوط به کسب و کار شماست استفاده کنید (فقط مطمئن شوید که از یک عکس چندین بار استفاده نکنید!).

   از هر عکسی که تصمیم به استفاده از آن دارید، به سادگی آن را به عنوان پس‌زمینه الگوی مورد استفاده در مجموعه قالب پست اینستاگرام HubSpot و اندازه عکس را طوری تغییر دهید که مطابق میل شما باشد (و کیفیت خوبی داشته باشد).

   الگوهای رایگان برای کسب و کار

   ۲۲ قالب رایگان پست اینستاگرام

   فرم را برای دریافت الگوها پر کنید.

   ۴. عناصر طراحی را اضافه کنید.

   قالب‌های پست اینستاگرام دارای مکان‌هایی برای طراحی متن با فونت‌های خاص و عناصر دیگر هستند. گام بعدی شما تغییر، افزودن یا حذف هر عنصری است که مناسب می‌دانید.

   این شامل به‌روزرسانی نسخه برای منعکس کردن اطلاعاتی است که می‌خواهید دنبال‌کنندگان بدانند و/یا اقدامی که می‌خواهید انجام دهند.

   ۵. عکس را ذخیره کنید.

   هنگامی که تمام تلاش خود را در قالب ساز انتخابی خود انجام دادید، عکس خود را ذخیره کنید تا در اینستاگرام پست شود. تنها کاری که در اینجا باید انجام دهید این است که روی File > Download > PNG Image یا JPEG Image کلیک کنید. سپس، فقط نام فایل عکس، ایمیل، یا پیام آن را برای خودتان بگذارید و آن را در تلفن خود ذخیره کنید تا بتوانید آن را پست کنید.

   ۶. در اینستاگرام آپلود کنید.

   وقتی عکس خود را ذخیره کردید، وقت آن است که آن را برای اشتراک گذاری با دنبال کنندگان خود آپلود کنید. برای یک پست سنتی، اینستاگرام را باز کنید، روی دکمه + در مرکز پایین کلیک کنید، عکس خود را انتخاب کنید، هر فیلتر، توضیحات یا هشتگ را اضافه کنید و روی Share کلیک کنید. (نگاهی به نحوه ارسال در اینستاگرام: راهنمای گام به گام اگر هنوز مطمئن نیستید.)

   برای یک پست استوری اینستاگرام، روی نماد دوربین در سمت چپ بالای صفحه کلیک کنید، به رول دوربین خود در سمت چپ پایین صفحه دسترسی پیدا کنید، تصویر خود را انتخاب کنید، تاریخ نمایش داده شده را تا جایی که می‌تواند کوچک کنید. دیده نمی شود و هر عنصر طراحی اضافی – مانند GIF یا کپی اضافی – را به تصویر اضافه کنید. از آنجا، روی داستان شما در پایین سمت چپ کلیک کنید.

   روش های دیگر برای طراحی پست های اینستاگرام

   در اینجا چند گزینه دیگر برای ایجاد و ذخیره قالب‌های پست اینستاگرام وجود دارد، بنابراین می‌توانید هر زمان که آماده انتشار هستید، پست‌های خیره‌کننده‌ای داشته باشید.

   ۱.

   Other Ways To Design Instagram Posts: Hubspot

   همانطور که قبلاً ذکر شد، HubSpot چند الگو برای پست‌ها و استوری‌های اینستاگرام شما دارد.

   شما می توانید از طریق اسلایدهای Google به الگوهای کاملاً قابل تنظیم دسترسی داشته باشید که در آن می توانید طرح های رنگی، تصاویر و هدف هر الگو را بسته به موضوعی که در مورد آن پست می کنید تغییر دهید – که بسیاری از آنها قبلاً برای تبلیغ رویدادهای تجاری یا ایجاد شده اند. انتشارات محصول.

   ۲. مگا ساز 

   Mega Creator

   با Mega Creator، می توانید تصاویر و تصاویر شگفت انگیزی را با استفاده از ابزار طراحی بصری آن ایجاد کنید. شما می توانید عناصر از پیش ساخته شده را انتخاب کنید یا قالب های حرفه ای طراحی شده را انتخاب و ویرایش کنید، و همچنین طرح خود را از ابتدا ایجاد کنید. 
    
   وقتی تصویر شما آماده شد، می‌توانید به راحتی آن را دانلود کنید و با نسبت و ابعاد عکس با فالوورهای خود در اینستاگرام، فیس‌بوک، توییتر و موارد دیگر به اشتراک بگذارید.

   ۳. عکس

   Other Ways To Design Posts: Fotor

   اگر به دنبال مجموعه ای رایگان از الگوها برای انتخاب هستید، Fotor بیش از سه هزار الگو را برای هر موضوع یا مناسبتی در اختیار شما قرار می دهد.

   با Fotor، می‌توانید پست خود را به گونه‌ای تهیه کنید که تصویر برند شما را منعکس کند، در حالی که طرح‌های فصلی یا فروش‌های ویژه یا الگوهای تخفیف را برای کسب‌وکار خود در نظر بگیرید.

   ۴. Crello

   Other Ways To Design Instagram Posts: Crello

   Crello یک ابزار طراحی گرافیک آنلاین است که برای افزایش محتوای شما برای بسیاری از کانال‌های رسانه‌های اجتماعی ساخته شده است — به کاربران قالب‌های زیادی برای پر کردن شبکه اینستاگرام شما ارائه می‌دهد.

   ۵. بازار خلاق

   اگر مایل به پرداخت پول نقد هستید، می‌توانید یکی از بسته‌های قالب اینستاگرام Creative Market را خریداری کنید.

   برای مثال، می‌توانید این بسته رسانه اجتماعی ۱۰۵۳ نقل قول.

   Other Ways To Design Instagram Posts: Creative Market

   از طرف دیگر، می‌توانید بسته‌ای با محتوای استوری اینستاگرام، مانند این بسته داستان های متحرک.

   Example Animated Stories Bundle For Instagram Stories

   در نهایت، ممکن است برای کمک به ایجاد یک تم منسجم برای فید اینستاگرام خود، یک بسته بخرید، مانند این الگوی Grid.

   Example Templates For Cohesive Instagram Feed

   پست های اینستاگرام خود را به راحتی تنظیم کنید

   امیدواریم هنگام آماده شدن برای ایجاد یک فید سبک اینستاگرام، راهنمای و الگوهای ما برای شما مفید بوده باشد. با استفاده از این ابزارها، می‌توانید قالب‌های از پیش ساخته شده اینستاگرام را ایجاد و ذخیره کنید، بنابراین می‌توانید بدون طراحی خسته‌کننده هر روز یک پست از ابتدا، روی جذب دنبال‌کنندگان وفادار تمرکز کنید.

   یادداشت سردبیر: این پست در ابتدا در اکتبر ۲۰۱۸ منتشر شد و برای جامعیت به‌روزرسانی شده است.

   Instagrampost_1

   جارو شارژی ماشین مدل Cleaner

   جارو شارژی ماشین مدل Cleaner

    

   🔸 اندازه: ۱۶.۴ x ۱۴.۷ x ۵.۵ سانتی متر
   🔸مواد:ABS
   🔸مکش نیرو:۴۰۰۰ – ۴۵۰۰Pa
   🔸قابلیت استفاده به صورت خشک و مرطوب
   🔸 ظرفیت باتری ۲۰۰۰ میلی آمپری
   🔸 ولتاژ:۷.۴
   🔸ولت قدرت:۶۰ وات
   🔸 وزن:۵۰۰ گرم
   🔸مکش:۴۵۰۰
   🔸 ظرفیت:۰.۱ لیتر
   ارسال رنگ بصورت رندوم
   🔸 قیمت 334
   🔸پرداخت درب منزل


   خرید پیامکی:ارسال کد 01381215 به شماره 1000100073

    

   لینک خرید این محصول

   لینک خرید سریع

   چرخ خیاطی دستی Handy Stitch

   چرخ خیاطی دستی Handy Stitch کوچک، سبک و قابل حمل طراحی نوین و کاربردی مناسب دوخت بالش ، جوراب ، انواع پارچه ها و ... دوخت با کیفیت بالا

   مقایسه محصولات

   0 محصول

   مقایسه محصول
   مقایسه محصول
   مقایسه محصول
   مقایسه محصول
   ورود / عضویت
   یک کد تأیید به شماره همراه شما پیامک خواهد شد
   ارسال مجدد رمز عبور یکبار مصرف(00:60)