حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

خبرخوان اتوماتیک تی شین
0
سبد خرید خالی است.

راهنمای ۲۰۲۱ هزینه تبلیغات اینستاگرام

دستبند نجات 5کاره کد 6027

 

ترکیبی از پلاستیک، آلومینیوم، استیل ضد زنگ و بند پاراکورد
مناسب کوهنوردی و طبیعت گردی
این دستبند در کوه و طبیعت کاربردهای بی شماری دارد و می تواند در موارد متعدد جان فرد را نجات دهد.
دارای : چاقو .قطب نما. آتش زنه. طناب . سوت نجات
ارسال رنگ دستبند بصورت رندوم
💸 قیمت : 198 تومان
🛒خرید کن … تحویل بگیر….بعد پرداخت کن
❗️سه روز گارانتی تعویض
❗️ارسال به کل کشور

 

خرید پیامکی:ارسال کد 01381183 به شماره ی1000100073

لینک خرید این محصول

لینک خرید سریع

 
 

 

 

درآمدی ایجاد نمی کرد. شش سال پس از خرید، بلومبرگ اینستاگرام را ۱۰۰ برابر تخمین زد.

Instagram User Sees Interesting Ad On Feed

امروز، پلتفرم بیش از ۱ میلیارد کاربر فعال در سرتاسر جهان با جمعیت‌شناسی، رفتارها، علایق و عادات مختلف – آن را به منطقه‌ای برتر برای تبلیغات هدفمند.

→ Download Now: How To Advertise On Instagram [Free Guide]

تبلیغات اینستاگرام یک فرآیند جذاب است که شامل رقابت، محاسبه، سرمایه و استراتژی است. بیایید در مورد چگونگی تأثیر این عوامل بر هزینه ها بحث کنیم، بنابراین می توانید تصمیم بگیرید نحوه پیاده سازی اینستاگرام تبلیغات به بودجه کلی شما در سال جاری خرج می شود.

Instagram Ads Cost

تبلیغات در اینستاگرام می‌تواند راهی دقیق و مؤثر برای دستیابی به مشتریان بالقوه در مراحل مختلف در سفرهای خریدار. اگر به درستی انجام شود، کسب و کار شما می تواند از پلتفرم برای ایجاد علاقه به محصولات یا خدمات شما استفاده کند و کاربران را به مشتری تبدیل کند.

Instagram Ad Example On Timeline

اما، چگونه باید به قرار دادن تبلیغات در پلتفرم نزدیک شوید؟ بودجه شما چگونه باید باشد ؟ و چه کسی را باید هدف قرار دهید؟

قبل از راه اندازی کمپین خود باید به این سؤالات پاسخ دهید. اما قبل از اینکه به هر یک از آنها نزدیک شوید، باید بدانید که پلتفرم چگونه هزینه های تبلیغات را محاسبه می کند.

هزینه تبلیغات اینستاگرام چگونه تعیین می شود؟

تبلیغات اینستاگرام در یک سیستم مزایده مزایده خریداری می شوند که در نهایت قیمت آنها را دیکته می کند. یک تبلیغ‌کننده با تعیین بودجه کمپین خود و ارائه یک پیشنهاد شروع می‌کند.

بودجه‌ها دقیقاً همان چیزی است که به نظر می‌رسد – کل مبلغی که یک شرکت مایل است برای کل کمپین اختصاص دهد. بودجه یا به صورت روزانه یا بر اساس هزینه کل چرخه عمر کمپین ساختاربندی می شود.

مناقصه ها حداکثر مقدار پولی است که یک شرکت مایل است برای هر کاربری که هدف تبلیغ را تکمیل می کند خرج کند. این هدف می‌تواند شامل هر چیزی باشد، از مشاهده یک ویدیو گرفته تا کلیک بر روی پیوند وب‌سایت تا دانلود یک برنامه تلفن همراه.

Instagram Ad Example In Ig Stories در نهایت، اهداف همیشه حول محور بهبود آگاهی از برند، توجه به انگیزه، یا تبدیل سرنخ‌های بالقوه می‌چرخند.

در یک حراجی، اینستاگرام تعیین می‌کند که کدام تبلیغات بیشترین ارزش را برای کاربرانش ایجاد می‌کند و بر اساس آن برنده را انتخاب می‌کند. این مقدار توسط سه عامل اصلی ایجاد می شود:

  • مبلغ پیشنهاد آگهی دهنده
  • چقدر احتمال دارد کاربر اقدام خاصی را انجام دهد که تبلیغ برای آن بهینه شده است، که در غیر این صورت به عنوان نرخ عمل تخمینی
  • شناخته می‌شود.

  • چقدر احتمال دارد که کاربر به خود آگهی علاقه مند باشد، که به عنوان کیفیت و ارتباط آگهی
  • شناخته می شود

به عنوان برنده، می‌توانید تبلیغ خود را در فضایی قرار دهید که رقبای شما برای آن رقابت می‌کردند. بر اساس هزینه به ازای هر کلیک (CPC) هزینه دریافت می کنید، و تبلیغات شما تا زمانی که بودجه شما تمام شود فعال می مانند. در طول کمپین خود، می‌توانید عملکرد کمپین خود را با استفاده از یک ابزار تحلیلی، مانند تبلیغات HubSpot ردیابی کنید. ابزار نرم افزار.

میزان پولی که برای برنده شدن در آن حراج لازم است به جمعیت مورد نظر شما، محدودیت های زمانی و مکان استراتژیک در برنامه بستگی دارد. بیشتر در مورد آن در بخش زیر.

چه چیزی می تواند هزینه های تبلیغات اینستاگرام را متفاوت کند؟

محدوده سنی

این بر کسی پوشیده نیست که نسل Z’s، هزاره ها، و افراد پررونق احتمالاً به روش های کاملاً متفاوتی با تبلیغات شما درگیر خواهند شد. یک برند لباس که لباس‌های خاکی چین دار و پیراهن گلف می‌فروشد، احتمالاً با افراد بالغی که ویدیوهای تور PGA را تماشا می‌کنند، عملکرد بهتری نسبت به افراد ۱۳ ساله دارد که در میم‌های باب اسفنجی می‌چرخند.

Instagram Ad Example On Ig Stories

بازه زمانی

قیمت تبلیغات اینستاگرام بر اساس زمان روز، روز هفته و زمان سال در نوسان است.

هنگام ارسال پست در جدول زمانی یا در داستان‌ها، برندها روزها و زمان‌ها را در نظر می‌گیرند، زیرا این امر بر نحوه عملکرد محتوا تأثیر می‌گذارد. جای تعجب نیست که قیمت‌های تبلیغاتی نیز فعالیت کاربر را در نظر می‌گیرند و بر این اساس قیمت‌ها را تغییر می‌دهند.

هزینه به ازای هر کلیک نیز می‌تواند با پیشرفت سال تغییر کند.

با هر فصل، عادات خرج کردن متفاوتی همراه با افزایش و کاهش محبوبیت برندهای خاص وجود دارد. برای مثال، شرکت‌های تهویه مطبوع احتمالاً در ماه‌های تابستان علاقه بیشتری نسبت به فصل زمستان دارند.

در همین نشانه، ممکن است هزینه تبلیغات در هفته‌های منتهی به کریسمس و جمعه سیاه در مقایسه با سایر هفته‌های سال بیشتر باشد.

علائق و عادت‌های مصرف‌کننده با فصول تغییر می‌کند – و هزینه‌های تبلیغات اینستاگرام معمولاً از این روش پیروی می‌کنند.

جنسیت

از سال ۲۰۲۱، ۵۰.۸ درصد از کاربران اینستاگرام خود را زن معرفی می کنند در حالی که ۴۹.۲ درصد آنها را مرد می دانند. اگرچه این تفاوت ممکن است غیرقابل توجه به نظر برسد، اما می تواند پیامدهای معنی داری بر میزان هزینه تبلیغات اینستاگرام داشته باشد. به یاد داشته باشید – بیش از یک میلیارد نفر از این برنامه استفاده می کنند، بنابراین اختلاف ۱.۶٪ بی اهمیت نیست.

Instagram Ad Example On Ig Stories این تفاوت – در میان عوامل دیگر – می تواند باعث اختلاف هزینه های جزئی بین تبلیغات اینستاگرامی که زنان را هدف قرار می دهند و تبلیغاتی که مردان را هدف قرار می دهند، باشد. اگرچه شکاف در هزینه هر کلیک برای مردان و زنان ممکن است به کوچکی چند سنت باشد، اما می‌تواند به سرعت به دلار اضافه شود.

جایگاه تبلیغات

جادهی و نوع تبلیغات در پلتفرم بر هزینه هر کلیک تبلیغ شما تأثیر می گذارد. تبلیغات در استوری‌های اینستاگرام نسبت به مکان‌های فید ارزان‌تر است.

با این حال، برخی از کارشناسان – از جمله مدیر ارشد بازاریابی HubSpot Jillian Hope — پیشنهاد طراحی تبلیغات منحصربه‌فرد برای قرار دادن فید و برای دریافت مؤثرترین نتایج برای بودجه‌تان.

در نهایت، پرداخت قیمت‌های منصفانه برای دستیابی به کاربران هدف‌تان نیاز به ظرافت دارد. هیچ پاسخ قطعی برای هزینه تبلیغات اینستاگرام وجود ندارد، زیرا چندین عنصر نقش دارند.

بنابراین، در حالی که شما هرگز نمی‌دانید دقیقاً چقدر هزینه تبلیغات اینستاگرام شما خواهد بود، باید عواملی را که می‌توانند نحوه تبلیغات شما را شکل دهند و استراتژی تبلیغاتی خود را حول آنها بسازید، درک کنید.

New Call-To-Action

جارو شارژی ماشین مدل Cleaner

جارو شارژی ماشین مدل Cleaner

 

🔸 اندازه: ۱۶.۴ x ۱۴.۷ x ۵.۵ سانتی متر
🔸مواد:ABS
🔸مکش نیرو:۴۰۰۰ – ۴۵۰۰Pa
🔸قابلیت استفاده به صورت خشک و مرطوب
🔸 ظرفیت باتری ۲۰۰۰ میلی آمپری
🔸 ولتاژ:۷.۴
🔸ولت قدرت:۶۰ وات
🔸 وزن:۵۰۰ گرم
🔸مکش:۴۵۰۰
🔸 ظرفیت:۰.۱ لیتر
ارسال رنگ بصورت رندوم
🔸 قیمت 334
🔸پرداخت درب منزل


خرید پیامکی:ارسال کد 01381215 به شماره 1000100073

 

لینک خرید این محصول

لینک خرید سریع

چرخ خیاطی دستی Handy Stitch

چرخ خیاطی دستی Handy Stitch کوچک، سبک و قابل حمل طراحی نوین و کاربردی مناسب دوخت بالش ، جوراب ، انواع پارچه ها و ... دوخت با کیفیت بالا

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
ورود / عضویت
یک کد تأیید به شماره همراه شما پیامک خواهد شد
ارسال مجدد رمز عبور یکبار مصرف(00:60)