حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

خبرخوان اتوماتیک تی شین
0
سبد خرید خالی است.

$تحلیل تکنیکال قیمت تون کوین، ریپل، دوج کوین و کاردانو (۲۳ خرداد ۱۴۰۳)

تحلیل تکنیکال قیمت تون کوین

دستبند نجات 5کاره کد 6027

 

ترکیبی از پلاستیک، آلومینیوم، استیل ضد زنگ و بند پاراکورد
مناسب کوهنوردی و طبیعت گردی
این دستبند در کوه و طبیعت کاربردهای بی شماری دارد و می تواند در موارد متعدد جان فرد را نجات دهد.
دارای : چاقو .قطب نما. آتش زنه. طناب . سوت نجات
ارسال رنگ دستبند بصورت رندوم
💸 قیمت : 198 تومان
🛒خرید کن … تحویل بگیر….بعد پرداخت کن
❗️سه روز گارانتی تعویض
❗️ارسال به کل کشور

 

خرید پیامکی:ارسال کد 01381183 به شماره ی1000100073

لینک خرید این محصول

لینک خرید سریع

 
 

 

 

[ad_1]

بسیاری آلت کوین‌ها با سقوط بار ارزهای دیجیتال حمایت‌های مهم خود رسیده‌اند و اگر با فشار خرید خوبی مواجه نشوند، ممکن است بخش زیادی رشدشان در هفته‌های قبل را دست بدهند.

فهرست عناوین

خلاصه تحلیل

  • فشار خرید TON در سطوح پایین افزایش یافته اما تون کوین تاکنون نتوانسته است حرکت صعودی قابل‌توجهی شروع کند.
  • دنباله بلند کندل‌های ریپل نشان می‌دهد که فشار خرید آن ادامه دارد.

گزارش کوین تلگراف، ETFهای اسپات بیت کوین بین ۳ و ۷ ژوئن (۱۴ و ۱۸ خرداد) حدود ۲۵٬۷۲۹ بیت کوین را خریداری کردند. آن‌ها در ماه مه (اردیشت) ۲۹٬۵۹۲ بیت کوین خریداری کرده بودند. BTCهای خریداری‌شده توسط صندوق‌های مذکور در هفته اول ژوئن (خرداد) تقریباً با دو ماه BTCهای ماین‌شده برابر است. این امر نشان می‌دهد تقاضای این ارز دیجیتال عرضه آن پیش گرفته است.

حالا سوال این جا است که آیا بیت کوین و آلت کوین‌ها می‌توانند مقاومت سربار خود عبور کنند؟ در ادامه با بررسی تحلیل تکنیکال قیمت تون کوین و ۳ آلت کوین دیگر تلاش کرده‌ایم مقاومت‌ها و حمایت‌های پیش روی آن‌ها را مشخص کنیم.

تحلیل تکنیکال قیمت تون کوین

قیمت تون کوین

TON:


در ۹ ژوئن (۲۰ خرداد) میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه خود (موج آبی رنگ، ۶.۸ دلار) برخورد کرد و افزایش یافت. این امر نشان داد فشار خرید TON در سطوح پایین افزایش یافته اما تون کوین تاکنون نتوانسته است حرکت صعودی قابل‌توجهی شروع کند.

تحلیل تکنیکال قیمت تون کوینتحلیل تکنیکال قیمت تون کوین
نمودار روزانه قیمت تون کوین

فشار خرید تون کوین ممکن است آن را مقاومت سربار ۷.۶۷ دلار برساند اما احتمالاً فشار فروش این ارز دیجیتال در نزدیکی محدوده مذکور رشد می‌کند. با این حال قیمت تون کوین با عبور مقاومت مذکور ۱۰ دلار خواهد رسید.

برخلاف این فرض اگر قیمت تون کوین کاهش یابد و زیر خط روند صعودی موجود در نمودار روزانه آن برسد، الگوی مثلث صعودی صعودی آن باطل می‌شود. در این صورت قیمت TON ممکن است تا سطح ۶ و یا حتی ۵.۶۰ دلار سقوط کند.

تحلیل تکنیکال قیمت ریپل

قیمت ریپل

XRP:


بین حمایت خط روند صعودی و حمایت مهم ۰.۴۶ دلار قرار دارد. با این حال دنباله بلند کندل‌های آن نشان می‌دهد که فشار خرید ریپل ادامه دارد.

$تحلیل تکنیکال قیمت تون کوین، ریپل، دوج کوین و کاردانو (۲۳ خرداد ۱۴۰۳) - خبرخوان تی شین$تحلیل تکنیکال قیمت تون کوین، ریپل، دوج کوین و کاردانو (۲۳ خرداد ۱۴۰۳) - خبرخوان تی شین
$تحلیل تکنیکال قیمت تون کوین، ریپل، دوج کوین و کاردانو (۲۳ خرداد ۱۴۰۳) ۱۴

اگر قیمت ریپل زیر الگوی مثلث صعودی برسد، الگوی مذکور باطل می‌شود. با این حال کاهش شیب میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (موج آبی رنگ، ۰.۵۱ دلار) نشان می‌دهد فشار فروش ریپل همچنان زیاد است. در نتیجه احتمال کاهش قیمت آن تا حمایت مهم ۰.۴۶ دلار وجود دارد.

اگر حمایت ۰.۴۶ دلار یک بار دیگر رشد ریپل کمک کند، نشان می‌دهد که هولدرهای آن شدت این سطح دفاع می‌کنند. شکسته‌ شدن‌ و بسته‌ شدن‌ کندل ریپل در بالای میانگین‌های متحرک آن هم نشان می‌دهد که این ارز دیجیتال ممکن است برای مدت بیشتری در رنج ۰.۴۶ دلار تا ۰.۵۷ دلار باقی بماند.

تحلیل تکنیکال قیمت دوج کوین

دوج کوین

DOGE:


در ۷ ژوئن (۱۸ خرداد) کاهش یافت و زیر میانگین‌های متحرک خود رسید. این امر نشان داد که قیمت آن احتمالاً برای مدت بیشتری در رنج ۰.۱۲ دلار تا ۰.۱۸ دلار در نوسان می‌ماند.

تحلیل تکنیکال قیمت ریپلتحلیل تکنیکال قیمت ریپل
نمودار روزانه قیمت دوج کوین

کاهش شیب میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (موج آبی رنگ، ۰.۱۵ دلار) نشان می‌دهد فشار فروش دوج کوین هنوز تمام نشده است. در نتیجه دوج کوین ممکن است تا سطح ۰.۱۴ دلار و یا حتی ۰.۱۲ دلار سقوط کند.

با وجود این اگر قیمت دوج کوین بعد رسیدن حمایت مهم ۰.۱۲ دلار رشد کند، نشان می‌دهد هچنان فشار خرید خوبی در سطوح پایین‌تر دارد. روند بعدی دوج کوین با عبور آن مقاومت ۰.۱۸ دلار و یا سقوط آن زیر حمایت ۰.۱۲ دلار مشخص می‌شود. تا آن زمان این ارز دیجیتال احتمالاً در رنج فعلی‌اش باقی می‌ماند.

تحلیل تکنیکال قیمت کاردانو

کاردانو

ADA:


در ۷ ژوئن (۱۸ خرداد) با نوسانات شدیدی رو‌رو شد و در ۸ ژوئن (۱۹ خرداد) زیر الگوی مثلث متقارن خود رسید.

نمودار روزانه قیمت کاردانونمودار روزانه قیمت کاردانو
نمودار روزانه قیمت کاردانو

کاردانو در ۹ ژوئن (۲۰ خرداد) تلاش کرد دوباره داخل الگوی مذکور برگردد اما موفق نشد. طور کلی اگر قیمت کاردانو زیر محدوده ۰.۴۲ دلار برسد، نشان می‌دهد که خط حمایت آن مقاومت تبدیل شده است. در نتیجه احتمال سقوط ADA تا محدوده ۰.۳۵ دلار وجود دارد.

برعکس اگر قیمت کاردانو بالای میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (موج قرمز رنگ، ۰.۴۵ دلار) برسد، نشان می‌دهد افت آن احتمالاً یک تله خرسی بوده‌ است. در این صورت ADA ممکن است دوباره تا مقاومت مثلث خود رشد کند.

مطالب تحلیلی منتشرشده در نوبیتکس صرفا جنٔ آموزشی و ارائهٔ اطلاعات دارد و هیچ‌ عنوان توصیه سرمایه‌گذاری و سیگنال خرید و فروش نیست. سرمایه‌گذاری در بار ارزهای دیجیتال با ریسک بالایی همراه است و کاربر موظف است قبل هرگونه سرمایه‌گذاری، مطالعه و تحلیل شخصی خود در رابطه با دارایی موردنظر را انجام دهد.[ad_2]

لینک منبع
#تحلیل #تکنیکال #قیمت #تون #کوین #ریپل #دوج #کوین #کاردانو #۲۳ #خرداد #۱۴۰۳

[title_hashtags]

جارو شارژی ماشین مدل Cleaner

جارو شارژی ماشین مدل Cleaner

 

🔸 اندازه: ۱۶.۴ x ۱۴.۷ x ۵.۵ سانتی متر
🔸مواد:ABS
🔸مکش نیرو:۴۰۰۰ – ۴۵۰۰Pa
🔸قابلیت استفاده به صورت خشک و مرطوب
🔸 ظرفیت باتری ۲۰۰۰ میلی آمپری
🔸 ولتاژ:۷.۴
🔸ولت قدرت:۶۰ وات
🔸 وزن:۵۰۰ گرم
🔸مکش:۴۵۰۰
🔸 ظرفیت:۰.۱ لیتر
ارسال رنگ بصورت رندوم
🔸 قیمت 334
🔸پرداخت درب منزل


خرید پیامکی:ارسال کد 01381215 به شماره 1000100073

 

لینک خرید این محصول

لینک خرید سریع

چرخ خیاطی دستی Handy Stitch

چرخ خیاطی دستی Handy Stitch کوچک، سبک و قابل حمل طراحی نوین و کاربردی مناسب دوخت بالش ، جوراب ، انواع پارچه ها و ... دوخت با کیفیت بالا

ارسال دیدگاه
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
ورود / عضویت
یک کد تأیید به شماره همراه شما پیامک خواهد شد
ارسال مجدد رمز عبور یکبار مصرف(00:60)