حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

خرید انواع لمینت متحرک دندان با بهترین قیمت (تکی و عمده )

crypto prices today 1124

فهرست مطالب

نوار چسب سفید کننده دندان


Crypto Prices Today 1124

زمان مطالعه: 3 دقیقه

قیمت ارزهای دیجیتال طی ۲۴ ساعت گذشته عموماً صعودی بوده است. در همین راستا، قیمت بیت کوین از مرز ۴۹ هزار دلار عبور کرد و موفق شد سقف ۵۰۳۵۸ دلار را به ثبت برساند.

اتریوم نیز رشد قابل توجهی داشت و موفق شد بر مقاومت ۲۶۰۰ دلار غلبه کند. قیمت سایر آلتکوین‌های برتر مانند ریپل (XRP)، سولانا (SOL) و کاردانو (ADA) نیز رشد قابل‌توجهی داشت.

صعود قیمت ارزهای دیجیتال اصلی طی ۲۴ ساعت گذشته

قیمت بیت کوین موفق شد بالای سطح مهم ۴۹ هزار دلار باقی بماند. حجم معاملات این ارز دیجیتال طی ۲۴ ساعت گذشته با ۷۵.۲۴ درصد افزایش به ۳۴.۱۶ میلیارد دلار رسیده و ارزش بازار آن، ۹۸۰.۳۴ میلیارد دلار است.

قیمت اتریوم با ۶.۱۲ درصد افزایش طی ۲۴ ساعت گذشته به ۲۶۴۹.۴۱ دلار رسیده و حجم معاملات آن نیز با رشدی ۱۰۱.۴۷ درصدی به ۱۴.۲۸ میلیارد دلار افزایش یافته است. ارزش بازار آن نیز ۳۱۸.۴۷ میلیارد دلار است.

قیمت بایننس کوین (BNB) با ۲.۱۳ درصد افزایش، به ۳۲۶.۷۰ دلار و حجم معاملات آن با ۳۷.۸۰ درصد افزایش به ۹۹۲.۰۵ میلیون دلار رسیده است.

قیمت سولانا امروز از مرز ۱۱۰ دلار عبور کرد و با ۷.۹۱ درصد افزایش طی ۲۴ ساعت گذشته به ۱۱۴.۱۶ دلار رسید.

علاوه بر این، ریپل افزایشی ۱.۶۵ درصدی را تجربه کرد و اکنون ۰.۵۳ دلار قیمت دارد. همچنین حجم معاملات ریپل با ۳۵.۲۰ درصد افزایش به ۱.۰۱ میلیارد دلار رسیده است.

در همین حال، کاردانو امروز شاهد افزایش ۳.۱۰ درصدی قیمت و رسیدن به سطح ۰.۵۵۴۲ دلار بود. حجم معاملات آن نیز ۱۶.۹۱ درصد افزایش یافت و به ۵۰۹.۳۰ میلیون دلار رسید.

در این بین، میم‌کوین‌ها نیز از بازار صعودی بهره بردند و به سطوح قیمت بالاتر رسیدند. قیمت دوج کوین و شیبا اینو به ترتیب با ۲.۱۱ و ۲.۷۲ درصد رشد به ۰.۰۸۲۱۷ و ۰.۰۰۰۰۰۹۵۷۶ دلار افزایش یافت. در ادامه به ۲ مورد از بهترین عملکردهای قیمتی طی ۲۴ ساعت گذشته می‌پردازیم.

پپه‌کوین

پپه‌کوین (PEPE)، طی ۲۴ ساعت گذشته رشد قابل توجهی را تجربه کرد. در زمان نگارش این خبر، قیمت پپه کوین با ۹.۱۸ درصد افزایش به ۰.۰۰۰۰۰۱۰۹۷ دلار و ارزش بازار آن به ۴۶۰.۹۷ میلیون دلار رسیده است. همچنین، حجم معاملات آن نیز با رشدی ۶۵.۴۷ درصدی به ۱۰۹.۴۲ میلیون دلار افزایش یافته است.Crypto-Prices-Today-1124

بیم (BEAM)

توکن بیم (BEAM) در روز سه شنبه بیش از ۱۳ درصد افزایش قیمت را تجربه کرد. قیمت بیم با ۱۳.۱۲ درصد افزایش طی ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۰۲۹۶۱ دلار و ارزش بازار آن به ۱.۵۲ میلیارد دلار رسیده است. علاوه بر این، حجم معاملات آن نیز با جهشی ۴۱.۹۶ درصدی به ۱۱۹.۱۳ میلیون دلار افزایش یافته است.Crypto-Prices-Today-1124

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته بررسی روند قیمت ارزهای دیجیتال برتر طی ۲۴ ساعت گذشته اولین بار در رمز ارز نیوز. پدیدار شد.لینک منبع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
ورود / عضویت
یک کد تأیید به شماره همراه شما پیامک خواهد شد
ارسال مجدد رمز عبور یکبار مصرف(00:60)